Ki Modemi Birbirine Baglamak -Sinyal Guclendirme (ACCESS PONT-ROUTER)
People Who Liked This Video Also Liked

İki Modemi Birbirine Baglamak -Sinyal Guclendirme (ACCESS POİNT-ROUTER)
İki Modemi Birbirine Baglamak -Sinyal Guclendirme (ACCESS POİNT-ROUTER)
İKİ MODEMİ KABLOSUZ KÖPRÜLEME (ACCESS POİNT) -WİRELESS
İKİ MODEMİ KABLOSUZ KÖPRÜLEME (ACCESS POİNT) -WİRELESS
AirTies Modemi Access Point Olarak Kullanma
AirTies Modemi Access Point Olarak Kullanma
Adsl modem kurulumu nasıl yapılır ?
Adsl modem kurulumu nasıl yapılır ?
ASUS DSL-AC68U İncelemesi
ASUS DSL-AC68U İncelemesi
ASUS DSL-N66U Modem-Router İncelemesi
ASUS DSL-N66U Modem-Router İncelemesi
Doping İnternet TP-Link Modem Kurulumu
Doping İnternet TP-Link Modem Kurulumu
AirTies Air 6271 Modem Kurulumu
AirTies Air 6271 Modem Kurulumu
TP-LINK TD-W8968 Kablosuz N USB ADSL2+ modem router incelemesi
TP-LINK TD-W8968 Kablosuz N USB ADSL2+ modem router incelemesi
Philips Smart TV'lerde İnternet Kurulumu - SCROLL
Philips Smart TV'lerde İnternet Kurulumu - SCROLL

Did this video help you?

ışıl şimşek: yaaaa ben google IP adresini yazınca "Bu sayfa görüntülenemiyor" diyo bunu sorunu nasıl giderebilirim.Yardımcı olur musunuz ?

bülent kılıç: hocam cok sagol ya cok güzel bir anlatım olmuş.bende aynısını yaptım oldu ama bir sorunum var.kablosuz baglantıyı aldım ama güclendirici modemden ben uydu alıcısına baglantı vercem ethernet kablosuyla ama ethernette baglantı yok.yardımcı olurmusunuz.

BİROL Aksoy: gereken mazzemeler neler bunlarıda foto yada vide o cekebilir seniz

gökhan Tulaz: beni bi bul sen

orhan kabil: Modeları kapattık modem gitti. Ne reset atabiliyorum ne arayüze girebiliyorum. Çok yardımcı oldu hakkaten.

Metin Yildirim: benim modemde no mode yok yardımcı olun lütfen

toraman Teknology: modem de wep özelliğini kullanamıyorum wps kapatmak gerekio ama kapatılmıo devre dışı bırakma şıkkı seçilmiyo lütfen yardım edin

YUNUS EMRE ÖZTÜRK: Abi benım kullandığım modem AirTies air 5444 köprü yapmak istediğim modem HUAWEI bir türlü yapmadım deli olcam 

Ozan Mert Comertoglu: Kardeşim sana nasıl ulaşıcam bi sorunum var da hangoutstan mesaj attım bakarsan bi yada burdan cevap verirsen sevinirim

Levent Cevahir: arkadaslar pikatel airmax 101 modem Cisco sinyal güclendirici WAN300N e destekliyormu??

Berke Gözübüyük: adaşdan dinlemek daha bi güzel :)

ANIL ULAŞ DAŞ: aynı ıp numarasına sahipler için ne yapıyoruz acaba onu söylememişsin benim ikiside airties birini 2 kat altımdaki komşuya kurucam

murat agdoğan: kardeşim yapamadım ya bana yardımcı olsana

gökhan Tulaz: iki modeminde anasına rahmet okudun bağlantı felan yok senin yaptığın işin taa amk

Tommy Vercetti: ben yan komşunuz wifi passı öğrendim :D

Ozkan Altunboga: Sen bu video da kablolu access point'i doğru anlatmışsın ama biraz fazla anlatmışsın mesh ayarları kablosuzla alakalı dostum. Yinede emeğine sağlık ;)

Ebu Musab: Selamunaleykum Admin dediklerinin hepsini yaptım. Modemin ikisinide kullanabiliyorum. Teşekkür ederim. Yalnız şöyle bir sıkıntı var Mesh ayarlarını yapmadan internet kendiliğinden geldi o noktada sorun yok. Sorunsuz iki modemide kullanabiliyorum. Güçlendirici olarak aynı bende Airtires Rt 205 modem kullandım. Rt 205 modemin kullanıcı arayüzüne girmeye çalıştığımda kullancı adı şifre bölümü geliyor şifreyi girdiğim halde modemin içine giremiyorum bunun nedenini biliyorsanız öğrenebilir miyim _? Bağlantı Zaman aşımına uğradı diye sayfa yüklenemiyor..

birol turkel: S.A Ustam bu ayarları bir de ar 210 için de anlata bilir misin 210 ara modem olacak yani 210 sinyal güçlendirici ara yüz biraz farklı yardıcı olursan sevinirim teşekkür ederim

Funny Man: Gayet anlaşılır bir anlatım. Yararlı bir paylaşım olmuş teşekkürler arkadaşım, eline sağlık.

necbey nt: Çok teşekkürler çok faydalı bir bilgi olmuş ve çok işime yaradı emeğinize sağlık.

Sercan Çalışkan: Merhaba Komşumdan bağlantı almak istiyorum.Ana modem AİR TİES bendeki ZXYEL. Bunun ayarlarında bir fark var mı? Varsa yardımcı olabilir misiniz

Osman GÜRLER: Aynı ürünleri kullanıyorum yanlız ben mesh yapmadan kablolu AP olarak kullanıyorum problem.. modeme ip verdiğimde sonradan modeme ulaşamıyorum.. problem nerde acaba..

notdream: Kabloyla çektiğimiz halde mesh yapmaya gerek var mı? Mesh yapınca benim modem ana modemi görmüyor, şart mı acaba?

can yiğiterol: Saol oldu artik evin heryerinde hızlı wifi

ASLAN AKALP: Adamin dibisin dibi , adamin organik hali ham maddesisin , ise yariyor allah razi olsun senden 

Salih İKİOLUK: bende huawei hg521 ve tp lınk td-w8968 modem ana modem hg521 modem benden 50 metre uzaklıkta o yüzden td-w8968 modem router aldım ama bir türlü kuramadım bunları nasıl köprüleme yapabilirim?

Semih Narsap: sinyal güçleniyor mu yoksa sadece bir modem bozulduğunda yada sorun yaşadığında diğerine geçmek için mi yaptın .s.s. ( ve şöyle bir şey soracağım 1 modemimiz var ondan 2'inci bir modeme bağladık 2'inci modemden başka bir pc'ye bağlasak olur mu yani çoğaltıcı gibi bir şey :D :D. d.

Zeybek Emrah: kardeşim ellerine sağlık. Fakat ben D link ten Huawei ye kablosuz bağlamak istiyorum bir türlü yapamadım yardımcı olur musun? Dlink DSL 2640NRU HUaWEi HG 521

berke0606: ne bilim el atmışken onada dokunayım dedim ))))

Oktay Dogan: Merhaba Airties da adsl ayarlarında dhcp secmene gerek yok zaten hat takmayacaksın neden yapıyorsun ki?

Ahmet Yaşar: Merhaba benim elimde tp link td -w8961 modem ve dsl 2640u modem var bunları birbirine bağlayabilir miyim baglıyabiliyorsam nasıl bağlarım şimdiden teşekkürler :-)

berke0606: kablosuz kopruleme için link w w w.youtube.com/watch?v=bb7mKmqKKv8
Rating:
İki Modemi Birbirine Baglamak -Sinyal Guclendirme (ACCESS POİNT-ROUTER) 4.7 out of 5

Featured Video

Refacing Kitchen Cabinets

Latest Comments

ışıl şimşek: yaaaa ben google IP adresini yazınca "Bu sayfa görüntülenemiyor" diyo bunu sorunu nasıl giderebilirim.Yardımcı olur musunuz ?
Shawn Doman: The most important difference is that the originals have no pins holding the arms on, just compression prongs, so they are basically unbreakable. The 2.0 has pins, meaning if you sit on them, the arms break and you are out $180. I can't understand this change.
Rachel Johnson: That's how my naturally curly hair looks when I do a wash n go and I can't believe this is a weave. It looks very natural on you! You always look gorgeous! <3 it :)
herohonda38: There was a fair bit of climbing on that track and the D3 made up good time on the those climbs. Its got nearly 100 lbs ft more. Its prob got better suspension setup for the track and better rubber. But thumbs up to the D3. Would be nice to see the 330d Msport in it and then the 335d.
Jose Peregrina: Que cancionez tan mas enfadosas. . 
David Criddle: NOT TRUE! THIS CASE WAS THE REASON WHY MY SCREEN BROKE NOW I WAS THE ONE WHO DROPPED IT BUT I EXPEC TED NOTHING TO BE WRONG WITH IT AS IT WASNT FROM A HUGE DISTANCE MY KITCHEN COUNTERTOP TO MY TILE FLOOR. THE DESIGN OF THE INNER POLY PLASTICPART OF THE CASE IS DIMPLED OUT around the home button so if the phone drops face forward the case causes the screen to break because of this dimple that impacts with the screen when dropped that way. I was totally shocked that such a minor drop caused it to shatter and what a problem that I had to put in a claim and get a new phone what a real pain being without a usable phone for a day....these phones are our connection to everything I couldn't do much of anything I'm calling otterbox this morning to see if anyone else has reported this design flaw as that is what it is I bought this pricey protector case to do just that and for this to happen was disheartening from such a reputable company An unhappy Customer- I'll post my outcome after I speak with otterbox
Dreadnought D: i love these arcade highlights, there should be more =)

İki Modemi Birbirine Baglamak -Sinyal Guclendirme (ACCESS POİNT-ROUTER)