Ki Modemi Birbirine Baglamak -Sinyal Guclendirme (ACCESS PONT-ROUTER)
People Who Liked This Video Also Liked

AİRTİES VS ZYXEL
AİRTİES VS ZYXEL
Fraps Donma ve ses sorunu (fraps game recorder problems)
Fraps Donma ve ses sorunu (fraps game recorder problems)
İNTEL TURBO BOOST ( İntel noss )
İNTEL TURBO BOOST ( İntel noss )
Kedi İle Kaplumbağanın Aşkı
Kedi İle Kaplumbağanın Aşkı
pyramid solitaire saga hack
pyramid solitaire saga hack

Did this video help you?

ömer Efe: huawei hg522e modem de bu özellik varmı

Onur Arslantaş: ben aynısını yaptım ana modem zxyel, router olarakda airties rt205 var. bağlıyorum ama internet gelmiyo . sana zahmet bi yardım edermisin.

The xDwasD TV: Dostum bende işlem uzun sürdüğü için bağlanılmıyor diyor o yüzden 192.168.1.1 ve 192.168.2.1'e bağlanamıyorum neden ? Nasıl çözerim ?

CK GRAFİKATOR: Bende de eski bir modem var. Ttnet zyxel. Ben bunu üst kattaki eski masaüstü pc'de kullanmak istiyorum. Ama üst kata kablo çekemem. Ne ethernet ne telefon kablosu. Pc eski, wifi özelliğide yok. Bu kullanmadığım modemden aşağıdaki normalde kullandığım modeme bağlanıp internet kullanabilir miyim. Yoksa hiç uğraşma bi wifi aparatı al mı dersiniz?

Ozgur Kl: Ikı modemin ıp si aynı ise birinin ip si nasıl degısır acaba?

Gürkan ÇAKIR: O tıklamalarla videonun içine etmişsin. Bunu bile düşünemeyecek kapasitede birisi olduğundan sen video çekme işini bırak..

Fatih KOÇ: Kanalıma tıkla videosu orda

Fatih KOÇ: Kanka ben 3 Modemi Birbirine bağladım

Huseyin Akbaş: Yardım edermisin yapamadım

oğuz solmaz: abi bende airties rt 205 tt var bide zyxel türk telekomun verdipğiğ diğer vidondaki kablosuz köprülemeyi yapamıyorum zyxel in wifi i kapğanıuo buda olmuyor çalışmıyo rneden ??

şafak köklü: Son saniyeye kadar mesh ayarı anlatıp, son saniyede "ana modemi, güçlendiriciye ethernet ile bağlayın" demek! Çok güldüm, bir de ciddi ciddi oturup izledim sonuna kadar. Dhcp'yi kapat, ethernet ile bağla aynı şey. Mesh falan niye karıştırıyorsun?

Zülkarneyn E: yav güzel kardeşim bunun meshle ne alakası var dhpc yi kapat bağla kabloyla modemleri birbirine olsun bitsin. kafanmı güzel bi dünya ayar anlatıyon alakasız. insanlarında kafasını karıştırıyorsun.

Furkan gündüz: Biri yardımcı olabilir mi ? Zyxel modemim var netis access point aldım yapamıyorum

Eyüpcan Kürsüz: Allah Razı Olsun Ama Sadece Yaparken Bağlantı Gidip Tekrar Bağlanmak Uğraştırdı.

Murat Karaduman: kardeş bende huawei hg 521(1) ve ttnetin zyxel (2) bi modem var iki modemde kablosuz 1. modemde net var 2 de yok 1 modem üst katta wifi çekme sıkıntısı olduğu için ben yukarıdan dağıtıcıdan gelen kabloyu kablosuz modeme bağladığımda gerekli ayarları yaptığımda wifi olarak kullanabilir miyim ?

cem sayan: eeelrine sağlık herşey güzel olmuş fakat sormak istediğim bir kony var. bu işlemlerden sonra airties modemin ethernetini kaldırıp diğer odaya koysak gene de çalışacak mı?
 yani kablo çekemeyeceğimiz bir yere taşısak gene de internete bağlanabilir miyiz?

Yusuf yıldız: kimse ip numarısını degiştirmeyi yazmamış ayrıca dhp sunucusu iki modemde farklı olması lazım örnek 192.168 .2.1 ana modem digeri 192.168.2.254 olmalı dhpc sunucusu ana modemde normal olacak digerinde kapalı olacak mesh ap bul her iki modem ayrı ayrı işaretlenecek modemlerin vi_fi açık olsun isimler gözükür orda mec nosu yazar işaretle kaydet .bu kadar ayrıca şifreler ay nı olması lazım bazı geçici hatalar vere bilir

mehmet sucu: aradaş şu tık tık neya bu ayarları yapacak kafa var onumu kapatamadın yuh

Yilmaz Bahceci: hocam benım acess point calıştı telfnlar goruyorda benım baglantım kablolu modem..şifre sistemi kurmak ıstıyorum ben harcindeki kimse girmesin..bunu nasıl yapabılırım?

Oguzhan Yaramis: saygı deger admın bıde bunu ınca modemlerde yapsan  ım 310nx cok satılan ve cok ugrastıran bır sey miş
Rating:
İki Modemi Birbirine Baglamak -Sinyal Guclendirme (ACCESS POİNT-ROUTER) 5 out of 5

Featured Video

Refacing Kitchen Cabinets

Latest Comments

connorshacase: i plan on buying around 200 zombies for vampire counts but also for a diarama peace some of the best miniatures and affordable there is
nhung Đỗ: Răng khểnh dán thấy khó lắm ạ
sheryll babasa: Thank you for your response,the incorrect answer that we put on our I129F is about my education,city of where my passport issued and about having children,insted of yes we just found out by reviewing the I 129f that we put no.It is really bothering me so much.😦
Andrea Patane: LMBO!
Jared Lorenzo: hola buenas,eres un fenomeno explicando como se instala la nueva actualizacion,,sobre todo para los que no sabemos,si eres tan amable me podrias pasar la nueva actualizacion de 2016,el aparato se me a caido ahora en el mes de mayo.mi correo es plz_jym@hotmail.es gracias por todo
Ffarquhar Studios: Yay! I'm so excited!
mindymcintosh1: I liked your list but did not love it why was Ian Somerhalder left off the list he is the best and Paul Wesley Steven r McQueen and Michael Trevino should also be on the list.

İki Modemi Birbirine Baglamak -Sinyal Guclendirme (ACCESS POİNT-ROUTER)