Ki Modemi Birbirine Baglamak -Sinyal Guclendirme (ACCESS PONT-ROUTER)
People Who Liked This Video Also Liked

İKİ MODEMİ KABLOSUZ KÖPRÜLEME (ACCESS POİNT) -WİRELESS
İKİ MODEMİ KABLOSUZ KÖPRÜLEME (ACCESS POİNT) -WİRELESS
AirTies Modemi Access Point Olarak Kullanma
AirTies Modemi Access Point Olarak Kullanma
AİRTİES VS ZYXEL
AİRTİES VS ZYXEL
TP LINK TD854W 150Mbps Kablosuz ADSL2 Modem Port Açma Detaylı Anlatım
TP LINK TD854W 150Mbps Kablosuz ADSL2 Modem Port Açma Detaylı Anlatım
Fraps Donma ve ses sorunu (fraps game recorder problems)
Fraps Donma ve ses sorunu (fraps game recorder problems)

Did this video help you?

Murat Karaduman: kardeş bende huawei hg 521(1) ve ttnetin zyxel (2) bi modem var iki modemde kablosuz 1. modemde net var 2 de yok 1 modem üst katta wifi çekme sıkıntısı olduğu için ben yukarıdan dağıtıcıdan gelen kabloyu kablosuz modeme bağladığımda gerekli ayarları yaptığımda wifi olarak kullanabilir miyim ?

cem sayan: eeelrine sağlık herşey güzel olmuş fakat sormak istediğim bir kony var. bu işlemlerden sonra airties modemin ethernetini kaldırıp diğer odaya koysak gene de çalışacak mı?
 yani kablo çekemeyeceğimiz bir yere taşısak gene de internete bağlanabilir miyiz?

Yusuf yıldız: kimse ip numarısını degiştirmeyi yazmamış ayrıca dhp sunucusu iki modemde farklı olması lazım örnek 192.168 .2.1 ana modem digeri 192.168.2.254 olmalı dhpc sunucusu ana modemde normal olacak digerinde kapalı olacak mesh ap bul her iki modem ayrı ayrı işaretlenecek modemlerin vi_fi açık olsun isimler gözükür orda mec nosu yazar işaretle kaydet .bu kadar ayrıca şifreler ay nı olması lazım bazı geçici hatalar vere bilir

mehmet sucu: aradaş şu tık tık neya bu ayarları yapacak kafa var onumu kapatamadın yuh

Yilmaz Bahceci: hocam benım acess point calıştı telfnlar goruyorda benım baglantım kablolu modem..şifre sistemi kurmak ıstıyorum ben harcindeki kimse girmesin..bunu nasıl yapabılırım?

Oguzhan Yaramis: saygı deger admın bıde bunu ınca modemlerde yapsan  ım 310nx cok satılan ve cok ugrastıran bır sey miş

Metin Yildirim: benim modemde no mode yok yardımcı olun lütfen

BİROL Aksoy: gereken mazzemeler neler bunlarıda  foto yada vide o cekebilir seniz

ışıl şimşek: yaaaa ben google IP adresini yazınca "Bu sayfa görüntülenemiyor" diyo bunu sorunu nasıl giderebilirim.Yardımcı olur musunuz ?

Ozan Mert Comertoglu: Kardeşim sana nasıl ulaşıcam bi sorunum var da hangoutstan mesaj attım bakarsan bi yada burdan cevap verirsen sevinirim

gökhan Tulaz: beni bi bul sen

gökhan Tulaz: iki modeminde anasına rahmet okudun bağlantı felan yok senin yaptığın işin taa amk

ToRaMaN TeKnOlOjİ: modem de wep özelliğini kullanamıyorum wps kapatmak gerekio ama kapatılmıo devre dışı bırakma şıkkı seçilmiyo lütfen yardım edin

YUNUS EMRE ÖZTÜRK: Abi benım kullandığım modem AirTies air 5444 köprü yapmak istediğim modem HUAWEI bir türlü yapmadım deli olcam 

orhan kabil: Modeları kapattık modem gitti. Ne reset atabiliyorum ne arayüze girebiliyorum. Çok yardımcı oldu hakkaten.

bülent kılıç: hocam cok sagol ya cok güzel bir anlatım olmuş.bende aynısını yaptım oldu ama bir sorunum var.kablosuz baglantıyı aldım ama güclendirici modemden ben uydu alıcısına baglantı vercem ethernet kablosuyla ama ethernette baglantı yok.yardımcı olurmusunuz.

ANIL ULAŞ DAŞ: aynı ıp numarasına sahipler için ne yapıyoruz acaba onu söylememişsin benim ikiside airties birini 2 kat altımdaki komşuya kurucam

Ebu Musab: Selamunaleykum Admin dediklerinin hepsini yaptım. Modemin ikisinide kullanabiliyorum. Teşekkür ederim. Yalnız şöyle bir sıkıntı var Mesh ayarlarını yapmadan internet kendiliğinden geldi o noktada sorun yok. Sorunsuz iki modemide kullanabiliyorum. Güçlendirici olarak aynı bende Airtires Rt 205 modem kullandım. Rt 205 modemin kullanıcı arayüzüne girmeye çalıştığımda kullancı adı şifre bölümü geliyor şifreyi girdiğim halde modemin içine giremiyorum bunun nedenini biliyorsanız öğrenebilir miyim _? Bağlantı Zaman aşımına uğradı diye sayfa yüklenemiyor..

birol turkel: S.A Ustam bu ayarları bir de ar 210 için de anlata bilir misin 210 ara modem olacak yani 210 sinyal güçlendirici  ara yüz biraz farklı yardıcı olursan sevinirim teşekkür ederim
Rating:
İki Modemi Birbirine Baglamak -Sinyal Guclendirme (ACCESS POİNT-ROUTER) 5 out of 5

Featured Video

Refacing Kitchen Cabinets

Latest Comments

Lee Ralph (Pathway to Self Reliance): Good video, I agree I do not believe in the Without Rule of Law scenario either, I think when we have a crash it will be more like the Great depression. Thanks for the info on becoming a ham operator!!
Great Video!
Lee

E.W.E. Hughes Jr: When I lived in Florida, you could get in big trouble if you we're carrying a concealed firearm that accidentally became visible, such as your shirt riding up your waste because you're grabbing bread off the top shelf in the grocery store. IWB carry helps to prevent an accidental revealing of a concealed firearm. Florida did not have open carry when I lived there.
Leslie Lima: i have the same one
Red Eye: SPOILER ALERT: Last episode Keima will confess to Chihiro and Chihiro will accept <3
Kanato Sakamaki (Laharl Krichevskoy): Perché proprio nella categoria "Commedia"?
airasweetie: It´s of safety precautions yes. But celebrities never use the same type of autograph to sign stuff to their fans as they use when dealing with bank stuff and other private matters. How I know, from my mom who is in the business but in Sweden.
Paul Matosko: in connecticut we call those carp.....sucker fish,not carp...we have carp like that without that mouth,more like a goldfish type mouth.

İki Modemi Birbirine Baglamak -Sinyal Guclendirme (ACCESS POİNT-ROUTER)