Ki Modemi Birbirine Baglamak -Sinyal Guclendirme (ACCESS PONT-ROUTER)
People Who Liked This Video Also Liked

TP-LINK TD-W8968 Kablosuz N USB ADSL2+ modem router incelemesi
TP-LINK TD-W8968 Kablosuz N USB ADSL2+ modem router incelemesi
TP-LINK WiFi Akademi 15. Bölüm: Access Point
TP-LINK WiFi Akademi 15. Bölüm: Access Point
▶ Puppy Versus Blanket. and the Blanket Won
▶ Puppy Versus Blanket. and the Blanket Won
Fraps Donma ve ses sorunu (fraps game recorder problems)
Fraps Donma ve ses sorunu (fraps game recorder problems)
Router koymak. kablo bağlamak
Router koymak. kablo bağlamak

Did this video help you?

yasin akdemir: Berke bey 1 hat üzerinden 2 tane modem çalıştırabilir miyiz

Furkan Kılıç: Ana modemim Türk telekomun verdiği vdsl modem T -W997v03 elimde birde Adsl Airties air5340 modemi var Turk telekomun verdgigi modemin arayuzu biraz karisik ne yapmam gerekiyor:) Msh i bir turlu bulamadim sifreyi wep yaptim fakat olmadi yardim edermisiniz :) Tesekkurler

ÖZKAN KIYMET: lan sınır oldum dhcp nerde amk Be n zyxel kullanıyorum komşunun interneti ne benim modemle bağlanıp ordanda bilgisayara aktarmak istiyorum nasıl yapicam

Tolga Erçel: Bizim modemde no mode seçeneği yok hepsini kaldırdığımda da kabul etmiyordu. O seçeneği atladım.DHCP auto pvc işaretlemedim ama oldu.

Şimdi bu bahsettiğin ayarları yapmadan önce 2 modem de bug'a mı giriyor ya da donuyor ıp dağıtmıyor sınırlı bağlantı diyordu. Huwai vodafone verdiği fiber modem ve airties 6271 biri adsl verdiği modemi ayarladım. Şuan sıkıntı görünmüyor bağlanıyor teşekrler.

Erkm Orsl: Hocam zyxel de bu ayarlar nasıl yapılıyor çözemedim

Akan ŞAHİN: Bende iki adet tp link kablosuz cihazı var. Bunlardan w9970 modelini şuan kullanıyorum. ancak, evimin bir bölümünde kablosuz çekim alanı sıkıntısı çekiyorum. Bu nedenle diğer elimde bulunan w8961 modelini kablosuz yayıcı olarak kullanmak istiyorum ve evimde kablosuz çekim alanlarını genişletmek istiyorum. w9971 modelin arayüzünde kablosuz köprü için mac adresi girilecek bölümü bulamadım.
iki cihazımı bir birine mac adresi üzerinden nasıl bağlarım ve diğerini yayıcı olarak nasıl kullanırım. Yardımcı olur musunuz?

feramuz aktaş: ACIKCASI BENDEKI MODEMI SUREKLI ETERNET KABLOSUNDAN BAGLANMAM GEREKIYOR BUNU WIFI AGINA BAGLAMAK ISTIYORUM ELIMDE PIKATEL IA 421 W VAR ONU KULLANMAK ISTIYORUM NAIL YAPABILIRIM

feramuz aktaş: hocam pikatel IA 421 W ICIN BOYLE BI UYGULAMA ONERINIZ VARMI YARDIMCI OLABILIRSENIZ SEVINIRIM

Ebubekir Göney: Kanal ne oluyor yardım eder misiniz ? Teşekkür ederim

Bilgi Devi: hocam bende 2. bir wifi dağıtıcı lazım dükkana hat çektik evin internetinden ancak wifi dağıtıcım çok dankik olacak muhtemelen çinden 42 tl lik bişey alıcam onuda şifreyi rahat kırarlar diye korkuyorum böyle bişey mğümkün dimi modemden modeme değişiyor güvenlik olayı sanırım öyle mi? misal tp linkler mac adresi üzerinden bile kırılabiliyor airtes öyle değil mesela bizzat denedim

Clvmind: bir de iki aynı marka modemle yapsan şunu. Eve gelen internet ttnet fiber aitties 5650. Uatmayı yapmak istediğim modem airties rt-211. Yapmaya çalıştığıum şey aslında wireless'den çok, internetin geldiği modemden network kablosu ile başka bir odaya koyacağım airties TR-211 modeme bağlantı yapmak. Sonra o odadaki tv, telefon, bilgisayarlar vs. bu RT-211 modeme wifi bağlamak. Yani internet modemi airties 5650 olacak, bu modemden accespoint olarak kullanacağım TR-211'e network bablosu ile internet aktarmayı, sonra bu modemden wireless diğer cihazlara aktarmaya çalışıyorum ama pek faydalı bir bilgi bulamadım.

Mucittin: hatalı bilgi veriyorsun birinci modem 192.168.1.1 ise güçlendirici de aynı ip ailesinden olmalı örnek: 192.168.1.254 ayrıca dhcp kapalı olmalı güçlendirici de..

Numan Senlik: sogolasın işime çok yaradı

HÜSEYİN USTA: modemin adı ve sifresi aynı yapmanız lazım yoksa calısmaz .bilgi için saolasın basarılı sonuçlar almak mümkündür bu yolla ilk ana modeme tanıtıp sonra dier modemde ayar yapın sinyal güçleniyor bagladıgınız modeme kablo takıpta kullanabilirsiniz

Eray Çakmak: bağladıgım modeme nasıl şifre koyabılırım

YASİN KARA: umarım o gelen tık sesi fareden geliyordur.

ömer Efe: huawei hg522e modem de bu özellik varmı

Onur Arslantaş: ben aynısını yaptım ana modem zxyel, router olarakda airties rt205 var. bağlıyorum ama internet gelmiyo . sana zahmet bi yardım edermisin.

Ahmet Yılmaz: Dostum bende işlem uzun sürdüğü için bağlanılmıyor diyor o yüzden 192.168.1.1 ve 192.168.2.1'e bağlanamıyorum neden ? Nasıl çözerim ?

CK GRAFİKATOR: Bende de eski bir modem var. Ttnet zyxel. Ben bunu üst kattaki eski masaüstü pc'de kullanmak istiyorum. Ama üst kata kablo çekemem. Ne ethernet ne telefon kablosu. Pc eski, wifi özelliğide yok. Bu kullanmadığım modemden aşağıdaki normalde kullandığım modeme bağlanıp internet kullanabilir miyim. Yoksa hiç uğraşma bi wifi aparatı al mı dersiniz?
Rating:
İki Modemi Birbirine Baglamak -Sinyal Guclendirme (ACCESS POİNT-ROUTER) 5 out of 5

Featured Video

Refacing Kitchen Cabinets

Latest Comments

Ohknows: Save money! No chrome wheels! When will wood dashboard and chrome wheels and chrome door handles go away?
Max Jones: Dream car: gt3
2nd dream car: gt4
Car I can afford : Renault Clio RS 😔

jorge riki: FAMILY GRAPHICS , PLAY HARD ...
Firekid 1235: where did you get the motor
Josh Siegel: United States; New Braunfels, Tx.
Jayjaymunter 72: why does common bench work ?
Mayer: “you wanna live? get off the beach!" best part

İki Modemi Birbirine Baglamak -Sinyal Guclendirme (ACCESS POİNT-ROUTER)