Pralka Samsung WF60F4E0W0W Eco Bubble
People Who Liked This Video Also Liked

Pralka Samsung WF60F4E0W0W Eco bubble
Pralka Samsung WF60F4E0W0W Eco bubble
ile prądu zużywa pralka ............................ samsung eco bubble
ile prądu zużywa pralka ............................ samsung eco bubble
Test programu 15 minut - Pralka SAMSUNG Eco Bubble WF70F5E5U4W Crystal Gloss
Test programu 15 minut - Pralka SAMSUNG Eco Bubble WF70F5E5U4W Crystal Gloss
Samsung Eco Bubble WF80F5E0W2W Free Standing 1200 RPM washing machine
Samsung Eco Bubble WF80F5E0W2W Free Standing 1200 RPM washing machine
Pralka SAMSUNG Eco Bubble WF70F5E5U4W Crystal Gloss - rewelacja
Pralka SAMSUNG Eco Bubble WF70F5E5U4W Crystal Gloss - rewelacja

Did this video help you?

krzysztofSL: Czy dobrze pierze? Pierze normalnie, nie ma praktycznie żadnej różnicy pomiędzy zwykłą pralką - a pralką z funkcją ecobubble. Jedyne do czego mocno bym się przyczepił, to problem z prawidłowym wypoziomowaniem pralki. Pralka pomimo wielu prób regulowania nadal przy wirowaniu potrafi przemieszczać się nawet o 10 cm w bok, mocno przy tym hałasując. Te kliny o których wcześniej wspominałem też nie zdają do końca egzaminu.

Przemek Jop: nagrasz cały cykrl czyszczenie bebna

Przemek Jop: i jak pralka dobrze pierze?

david565: To jest starszy model samsunga. 

krzysztofSL: UWAGA !!! użytkownicy powyższej pralki - Ostatnio gość z NEONETU powiedział mi, że te modele mają pod spodem zabezpieczenie stopek przed rozregulowywaniem się. Oprócz dużej nakrętki która jest widoczna (którą się reguluje wysokość) jest jeszcze jedna płaska nad nią, przylegająca niemalże bezpośrednio do dolnej krawędzi pralki. Jest ona niewidoczna dopóki się pralki nie podniesie. Owa nakrętka jest to tak zwany klin, który zabezpiecza przed zmianą wysokości stopek. To dla osób borykających się z przemieszczającą się pralką :)

Michal Cislo: Niesamowicie głośna pralka i skacze po kuchni, po trzech tygodniach zadzwoniłem do samsunga tylko poto żeby przysłali do mnie gościa żeby mi powiedział ze one takie są i tyle wiec oddaję ja do sklepu i zamawiam LG 

Tomasz Herrmann: my washer is Elektroluks

Grochale: Mam podobny model tylko 7 kg od 6 dni. Pierze ładnie, bardzo ładnie i inteligentnie rozkłada sobie paranie przygotowuje do odwirowywania. odwirowywanie też jest bardzo spokojne - nie "biega po kuchni tylko lekko drży. Na pewno nie należy do cichych. Nie udało mi się osiągnąć dozując nawet za dużą dawkę żelu lub proszku mega piany. Jestem bardzo zadowolony.

Grochale: This machine is not a master of silence :)

martinezq1: Hej Krzysztof, moglbys cos o niej napisac jak się spisuje ? bo jest dużo opinii dobrych i tyle samo złych...

sibelubebelu: hy i have the same washing mashine pls can you tell me if makes to much noise when spins because my does (maybe can you post a video when it's working) thank's

Maria S: Mam te pralkę i z przykrością muszę ostrzec innych że jest nie skuteczna zarówno w niskich jak i w wysokich temperaturach. Drogi ekobubel.

wojciech125.: Hej dodasz jakieś☺filmiki ? czy ta technologia eco buuble faktycznie cos daje ?
Rating:
Pralka Samsung WF60F4E0W0W Eco bubble 5 out of 5

Featured Video

Refacing Kitchen Cabinets

Latest Comments

Carlos Rodrigues Da Silva Carlos: Legal muito bom gostei
dsavish: pretty good runs.
SydnayWayHey: Damn, those are long.
Mister Elexandre: Holy freak, thank you for ruining everything with your god damn spoilers.
ArJuna22: I use the same Harbor Freight setup. You can put far more brass in each tumbler than that. I leave only about an inch and a half of space at the top of each drum when dropping in brass and then fill with warm water to about on inch of top. Add Lemi and Dawn and tumble for 2-3 hours. Make sure you deprime first. Brass will look like new.
For drying I just lay out the brass on a towel on a table and place a small fan aimed to blow over the lot. Overnight it is totally dry inside and out.
Another tip for the Harbor freight setup. Those tumblers notoriously go through rubber belts like crazy. I was breaking one belt every 5-8 hours tumbling, even with light loads. I then purchased a Goodyear fan belt of proper equal size and cut down the pulleys to match the "V" shape of the belt. I have not and probably never will break the belt again.

Its Me Julious: Got them in gray with blue
Indio Side: It was what the South used to establish itself.

Pralka Samsung WF60F4E0W0W Eco bubble