Pralka Samsung WF60F4E0W0W Eco Bubble
People Who Liked This Video Also Liked

Pralka Samsung WF60F4E0W0W Eco bubble
Pralka Samsung WF60F4E0W0W Eco bubble
Samsung Eco Bubble washing machine review (WF80F5E0W4W)
Samsung Eco Bubble washing machine review (WF80F5E0W4W)
Test prania 15 min Samsung Eco Bubble silnik Digital Inverter
Test prania 15 min Samsung Eco Bubble silnik Digital Inverter
Samsung WF60F4E4W2W ecobubble washing machine/pralka/vaskemaskine/rentadora
Samsung WF60F4E4W2W ecobubble washing machine/pralka/vaskemaskine/rentadora
ile prądu zużywa pralka ............................ samsung eco bubble
ile prądu zużywa pralka ............................ samsung eco bubble

Did this video help you?

Juli@nemJestem: jakby kogoś interesowało wyjmowanie pojemnika na proszek(do czyszczenia) to trzeba wciskać ten niebieski dozownik i wtedy wyjmować szufladkę

Juli@nemJestem: Po ok. pół roku użytkowania pralki jestem zadowolony z niej,pierze dobrze,jak raz przesadziłem z ilością wrzuconych rzeczy do prania to nie odwirowała,po odjęciu części rzeczy kontynuowała program wirowania.

Mia: Czy to normalne, że płyn do płukania spływa od razu z proszkiem przy rozpoczęciu prania? Dziwne zjawisko w pralce, może powinnam później wlewać płyn?

agnieszka k: panie Krzysztofie, czy może Pan zerknąć na moje dwa filmy i powiedzieć czy taka praca bębna jest prawidłowa? kupiłam pralkę i miała problem z wirowaniem, musiałam podzielić rzeczy i wydaje mi się, ze mocno bebnem rzuca. pralka wypoziomowana choć nie wiem czy kliny zabezpieczone, to jeszcze sprawdzę.

Djilt: czy pralka faktycznie ma 42,5 cm czy ma jeszcze jakiś "dodatek" z tyłu?

Kazimierz Atrakcyjny: Kupiłem i jestem b.zadowolony.A muzyczka na zakończenie prania po prostu rewelacja

krzysztofSL: Czy dobrze pierze? Pierze normalnie, nie ma praktycznie żadnej różnicy pomiędzy zwykłą pralką - a pralką z funkcją ecobubble. Jedyne do czego mocno bym się przyczepił, to problem z prawidłowym wypoziomowaniem pralki. Pralka pomimo wielu prób regulowania nadal przy wirowaniu potrafi przemieszczać się nawet o 10 cm w bok, mocno przy tym hałasując. Te kliny o których wcześniej wspominałem też nie zdają do końca egzaminu.

Przemek Jop: i jak pralka dobrze pierze?

david565: To jest starszy model samsunga. 

krzysztofSL: UWAGA !!! użytkownicy powyższej pralki - Ostatnio gość z NEONETU powiedział mi, że te modele mają pod spodem zabezpieczenie stopek przed rozregulowywaniem się. Oprócz dużej nakrętki która jest widoczna (którą się reguluje wysokość) jest jeszcze jedna płaska nad nią, przylegająca niemalże bezpośrednio do dolnej krawędzi pralki. Jest ona niewidoczna dopóki się pralki nie podniesie. Owa nakrętka jest to tak zwany klin, który zabezpiecza przed zmianą wysokości stopek. To dla osób borykających się z przemieszczającą się pralką :)

Michal Cislo: Niesamowicie głośna pralka i skacze po kuchni, po trzech tygodniach zadzwoniłem do samsunga tylko poto żeby przysłali do mnie gościa żeby mi powiedział ze one takie są i tyle wiec oddaję ja do sklepu i zamawiam LG

Tomasz Herrmann: my washer is Elektroluks

300 metrów: Mam podobny model tylko 7 kg od 6 dni. Pierze ładnie, bardzo ładnie i inteligentnie rozkłada sobie paranie przygotowuje do odwirowywania. odwirowywanie też jest bardzo spokojne - nie "biega po kuchni tylko lekko drży. Na pewno nie należy do cichych. Nie udało mi się osiągnąć dozując nawet za dużą dawkę żelu lub proszku mega piany. Jestem bardzo zadowolony.

300 metrów: This machine is not a master of silence :)

martinezq1: Hej Krzysztof, moglbys cos o niej napisac jak się spisuje ? bo jest dużo opinii dobrych i tyle samo złych...

sibelubebelu: hy i have the same washing mashine pls can you tell me if makes to much noise when spins because my does (maybe can you post a video when it's working) thank's

Maria S: Mam te pralkę i z przykrością muszę ostrzec innych że jest nie skuteczna zarówno w niskich jak i w wysokich temperaturach. Drogi ekobubel.
Rating:
Pralka Samsung WF60F4E0W0W eco bubble 5 out of 5

Featured Video

Refacing Kitchen Cabinets

Latest Comments

Juli@nemJestem: jakby kogoś interesowało wyjmowanie pojemnika na proszek(do czyszczenia) to trzeba wciskać ten niebieski dozownik i wtedy wyjmować szufladkę
Blane Biondolillo: im thinking this bradley alias 2 is no longer being made! as i can't find it on any web-page,is looks vary nice and would love to have owned it.
Clara F: But you only can custom ringtones for phone calls, not tones for texts or emails by doing that unfortunately... Does this app work with windows phone 8? won'tl it damage the phone?
Elton Bade: compatible kaya jan ang mga earphones na supported ang samsung, sony, apple...?
Ghosy01: even the flyer poops strenght d out of his ass , rofl
peterhejlejensen: Welcome to glow ball termatech
Will flanders: OK how does it compare to other sports that people use gas or "OIL" to get to. I bet you own a car or truck. Don't be a hypocrite.

Pralka Samsung WF60F4E0W0W eco bubble